Sign In

x
#

موسسه فرهنگی هنری آموزندگان ( اندیشه خلاق ) با هدف ارتقاء و برگزاری کارگروههای هنری متشکل از کلاس های موسیقی ، تجسمی ( طراحی ، نقاشی ، خوشنویسی ، هنرهای دستی و ... ) و فعالیت های فرهنگی و هنری دیگر از جمله انتشارات آموزندگان با هدف نشر کتب فرهنگی هنری و کودکان و همچنین با همکاری گروه موسیقی ایرانی نغمه ساز به سرپرستی محمدمهدی باطنی به تولید و انتشار دو آلبوم موسیقی به نامهای یکیست و بی منت می و کنسرتهای متعدد داخل و خارج از کشور ممارست نموده است و به اهداف دیگر این موسسه میتوان به تشکیل گروههای موسیقی هنرجویان و اجرا در جشنواره های هنرجویی ، نمایشگاهای تجسمی و ... اشاره کرد .

مدیر مسئولان بخش های مختلف این موسسه :

استاد محمدعلی باطنی مدیر مسئول آموزشگاه تجسمی با بیش از 50 سال فعالیت در عرصه هنرهای تجسمی و گرافیک که تعداد کثیری پوسترهای سینمای ایران از آثار وی میباشد .

محمدمهدی باطنی مدیر مسئول آموزشگاه موسیقی دارای مدرک کارشناسی موسیقی ، سرپرست ، آهنگساز و شاعر گروه موسیقی نغمه ساز که دو آلبوم یکیست و بی منت می از آثار وی میباشد . ضمنا نامبرده بیش از هفتاد قطعه موسیقی کودک را در نرم افزارهای میشا و کوشا در پرونده خود دارد .

تینا باطنی مدیر مسئول انتشارات آموزندگان با همکاری خانم طیبه قدوسی که تاکنون بیش از چندین کتاب از این انتشارات به نشر رسیده و وارد بازار گردیده است .